SCENARIUSZE DO REKLAM RADIOWYCH

  Reklamy, o których będzie bardzo głośno


  Chciałbyś zareklamować się w radiu, ale nie masz pomysłu na spot? A może sam tworzysz reklamy  radiowe dla swoich klientów i potrzebujesz świeżych scenariuszy? Teraz posłuchaj. Wiemy, jak cenna  jest każda sekunda reklamy radiowej. Dlatego nie zmarnujemy żadnej z nich. Dostarczymy Ci gotowe treści, które efektywnie wypełnią cały czas antenowy, za który płacisz. Starannie dobierzemy słowa i odpowiednio zaplanujemy udźwiękowienie. Dzięki temu sprawimy, że odbiorcy zrobią głośniej i z uwagą wsłuchają się w Twoją markę, produkt lub usługę. 

  KRÓTKO I NA TEMAT:

  [1] Gotowy scenariusz radiowy. A nawet dwa

  Otrzymasz od nas gotową propozycję, którą po prostu usłyszysz w swojej głowie. To nie będzie tylko treść dla lektora, ale też moc pobocznych sugestii, jak powinien zabrzmieć Twój spot i jaki powinien mieć nastrój. Czy i jakie zastosować efekty dźwiękowe. Czy powinien być czytany przez mężczyznę, czy jednak lepiej zabrzmi w nim głos kobiecy. Wiemy też, że jeden pomysł może nie wystarczyć. Dlatego zawsze wysyłamy dwie różne propozycje i pracujemy tak długo, aż osiągniemy zamierzony efekt.

  [2] Spoty sprzedażowe i wizerunkowe

  Dzięki silnym scenariuszom radiowym pomożemy sprzedać Twoje produkty i usługi lub w ciekawy  sposób opowiemy o Twojej firmie. W kilkadziesiąt sekund.

  [3] Spoty narracyjne i dialogi

  Budujemy proste scenariusze na potrzeby spotów narracyjnych czytanych przez jednego lektora, jak  również bardziej złożone - na przykład dialogi, które sprawią, że słuchacz poczuje się, jakby przysłuchiwał się rozmowie.

  [4] Szanujemy czas

  Zarówno Twój, jak i słuchacza. Tworzymy treści pod konkretne długości spotów. I dostarczamy je w  terminie. 

  [5] Do stacji lokalnych i ogólnopolskich

  Tworzymy scenariusze na potrzeby kampanii reklamowych skierowanych do szerokiego grona  słuchaczy, jak i na lokalne rynki. 

  [6] Dla klientów indywidualnych i agencji

  Pomagamy budować spoty małym firmom oraz wielkim korporacjom. Współpracujemy również z  agencjami, które tworzą treści dla swoich klientów.

  Reklamy, o których będzie bardzo głośno
  ×
  ×
  OUT OF THE BOX

  Powiązane usługi

  Hasła reklamowe

  Slogany, hasła pozycjonujące, tag line'y, copywriting kreatywny.

  Więcej

  Spoty TV

  Zatrudnij nas jako swój zewnętrzny butik kreatywny.

  Więcej

  Filmy korporacyjne

  Filmy korporacyjne, case studies, animacje. Od scenariusza do postprodukcji.

  Więcej