Naming

  Tworzymy nazwy, które wznoszą marki

   

  Możesz zmienić księgową, siedzibę firmy, a nawet jej logo. Ale zmiana nazwy firmy to jedna z najtrudniejszych zmian jakich można dokonać. I bardzo kosztowna. Dlatego dużo lepiej już na początku tworzenia marki podejść do tego procesu poważnie i odpowiedzialnie.  Tym bardziej, że silna i wyróżniającą się nazwa firmy potrafi zdziałać cuda dla Twojego wizerunku i marketingu. Właśnie takie nazwy tworzymy dla naszych klientów. 

   

  KRÓTKO I NA TEMAT:

  [1] Zespół agencji Naming.pl

  Nad Twoją nazwą będą pracowali specjaliści z naszej siostrzanej agencji - Naming.pl. To jedna z najstarszych i najbardziej doświadczonych agencji namingowych w Polsce.

  [2] Nazwy dla małych i dużych

  Potrafimy dopasować zespół i nasze procesy namingowe do Twoich aktualnych możliwości budżetowych. 

  [3] 75% pracy za 25% ceny

  Komplet propozycji nazw po zapłaceniu kwoty bazowej. Pełną kwotę płacisz jedynie gdy, wybierzesz którąś z naszych propozycji.

  [4] Obsługa prawna

  Nasz specjalistyczny dział prawny zapewni Ci pełną obsługę screeningową oraz prawną tworzonych przez nas nazw.

  Tworzymy nazwy, które wznoszą marki
  ×
  ×
  Dlaczego ten moment jest taki ważny?
  NASZ SPOSÓB MYŚLENIA

  Dlaczego ten moment jest taki ważny?

  Już niedługo zaczniesz wkładać wiele czasu, pieniędzy oraz wysiłku w promocję swojego nowego projektu. W tym jednak momencie, jedną z kluczowych decyzji, którą musisz podjąć jest wybór nazwy. To, że jesteś w tym miejscu i czytasz ten tekst oznacza, że zdajesz sobie sprawę jak ważny to moment i jak wiele może znaczyć dla Twojego biznesu. Nazwa to punkt pierwszego kontaktu z Twoją marką. To mentalny klucz do serc i umysłów Twoich klientów.

  Z naszą pomocą, silną i wyróżniającą się nazwą, możesz obudzić pierwsze emocje, ciekawość i zainteresowanie. Możesz sprawić, że Twoja marka zostanie zauważona i zapamiętana. Odpowiednio dobrane skojarzenia, wygląd nazwy, jej charakter i styl mogą wpływać na podświadomość odbiorców i wywoływać skojarzenia, na których Ci zależy. 

  Według nas, proces tworzenia nazwy to połączenie lingwistycznego warsztatu, strategicznego myślenia oraz dojrzałej kreatywności. Naming wymaga dużej odpowiedzialności i solidnej wiedzy w tym temacie. Warto więc solidnie się zastanowić komu powierzysz to zadanie. Nasza agencja ma już 20 lat doświadczenia w tworzeniu nazw i struktur namingowych. Współpracowaliśmy z takimi firmami jak Orange, Grupa Żywiec, LOT oraz dziesiątkami innych marek.

   

  Poniżej niektóre ze zrealizowanych przez nas projektów:

   

  Nasz sposób działania

  Standardy agencyjne

  Dzięki doświadczeniu wyniesionemu z agencji namingowej Naming.pl, wypracowaliśmy solidne i bardzo skuteczne standardy tworzenia nazw dla naszych klientów. Sprawdź, jak działamy --->

  • Briefing

   Przesyłamy Ci dedykowany brief namingowy z prośbą o jak najdokładniejsze wypełnienie go. W ten sposób będziemy mogli się lepiej poznać.

  • Wycena

   Na podstawie briefu przygotowujemy wycenę, która składa się z dwóch kwot: kwota bazowa - kwota za naszą pracę, oraz success fee - kwota, którą zapłacisz jeżeli, wybierzesz i kupisz którąś z zaproponowanych przez nas nazw.

  • Briefing on-line

   Zazwyczaj przed rozpoczęciem prac organizujemy spotkanie on-line, na którym jeszcze raz omawiamy założenia projektu oraz uzupełniamy brief o dodatkowe informacje. Wyposażeni w tę wiedzę możemy zaczynać pracę nad Twoją nazwą.

  • Plan działań

   Mając na stole te wszystkie informacje zaczniemy robić plan. Stworzymy strategię działań, które wykreują nową nazwę Twojej marki - odróżnią ją od konkurencji, sprawią, że będzie zauważalna, unikalna i silna. Wyjaśnimy Ci jak krok po kroku chcemy ten plan zrealizować.

  • Stworzenie zespołu

   Zbudujemy zespół, który zajmie się Twoim projektem. Nad całością będzie czuwał Project Manager, który będzie z Tobą od samego początku, aż do końca projektu. Z szerokiego grona współpracujących z nami namer'ów wybierzemy tych, którzy najlepiej się czują w specyfice Twojej branży.

  • Realizacja

   Na stworzenie zestawu około 20 nazw potrzebujemy około 2-3 tygodni. W tym czasie nasz zespół stworzy kilkaset propozycji, z których wybierzemy te najsilniejsze, które Ci następnie przedstawimy. Z krótkimi eksplikacjami oraz naszymi rekomendacjami. Nazwy przejdą również wstępny screening. 

  • Akceptacja

   Gdy wybierzesz, którąś z zaakceptowanych przez nas nazw, nasz dział prawny ostatecznie sprawdzi jej dostępność rejestracyjną i przedstawi Ci solidny raport na ten temat. Na tej podstawie możesz podjąć ostateczną decyzję o wyborze nazwy.

  OUT OF THE BOX

  Powiązane usługi

  Content writing

  Prowadzenie bloga firmowego, pojedyncze wpisy, strategie wydawnicze, research.

  Więcej

  E-mail marketing

  Prowadzenie newsletterów firmowych, doradztwo i automatyzacja komunikacji.

  Więcej

  Korekta tekstów i audyt językowy

  Korekta i redakcja tekstów z troską o Twój autentyczny przekaz i styl.

  Więcej