EXPLAINERY

Pozwól, że coś sobie wyjaśnimy

Wierzysz w swój projekt. Widzisz jego ogromny potencjał. A teraz chcesz, żeby inni też go zobaczyli. Najpierw jednak muszą go zrozumieć. Pomogą Ci w tym nasze animowane filmy edukacyjne, nazywane branżowo explainerami. W zachodnim Internecie to standard. W Polsce coraz więcej firm zaczyna dostrzegać ich magię. Teraz możesz do nich dołączyć. A my możemy Ci w tym pomóc. Nasz zespół stanowi ekipa z agencji Goodshit Media. Za jej sterami stoi sam Walter Goodshit. Pracujesz więc z ekspertami w tej branży.

KRÓTKO I NA TEMAT:

[1] Świetni scenarzyści i animatorzy

Jesteś w dobrych rękach. Nasz zespół to ludzie, którzy od lat tworzą explainery w ramach międzynarodowej agencji Goodshit Media.

[2] Doświadczenia zdobyte w pracy dla największych

Nie boimy się żadnych wyzwań. Pracujemy dla największych marek, w różnych sektorach rynku, m.in: IT, branża lotnicza, spożywcza czy przemysłowa. 

[3] Od prostych do zaawansowanych animacji

Nasze realizacje możemy dostosować do Twojego budżetu. Możemy stworzyć spektakularną produkcję, jak również prostą i równie skuteczną animację.

[4] Wytłumaczymy nawet najbardziej skomplikowany koncept

Nasza praca opiera się na storytellingu oraz sztuce eksplikacji. Do każdego projektu podchodzimy bardzo celowo i według ściśle określonych kryteriów.

Pozwól, że coś sobie wyjaśnimy
Historią można wyjaśnić wszystko
NASZ SPOSÓB MYŚLENIA

Historią można wyjaśnić wszystko

Ludzie nie mają czasu na długie wyjaśnienia. Potrzebują, żebyś wytłumaczył im, z czym do nich przychodzisz, krótko, łopatologicznie, a przede wszystkim w oparciu o przykłady, które są w stanie łatwo zrozumieć. Dokładnie na tym polega sztuka eksplikacji. To umiejętność tłumaczenia skomplikowanych rzeczy za pomocą prostych słów i obrazów. W wielu przypadkach to jedyne skuteczne rozwiązanie.

Explainery od lat wykorzystywane są w marketingu i sprzedaży. Sztandarowym przykładem success story jest firma Dropbox.com, która w pewien sposób zawdzięcza im swój olbrzymi sukces. Dzisiaj niemal każdy wie, na czym polega ich usługa. Gdy zaczynali, przechowywanie dokumentów w chmurze i ich równoczesna synchronizacja na wielu urządzeniach to była abstrakcja. I rzeczywiście. Nie pomagały opisy na stronie, webinary ani filmy instruktażowe. Użytkownicy nie rozumieli tego konceptu i nie dostrzegali w nim dla siebie korzyści. 

Dropbox zatrudnił więc firmę, która specjalizowała się w tworzeniu animowanych filmów edukacyjnych. Relatywnie niskim kosztem stworzyli explainer i opublikowali go w Internecie. Wideo dotarło do 2.000.000 osób, 1.000.000 osób weszło na stronę, a 70.000 się zarejestrowało. Gdy inwestorzy zobaczyli te wyniki, bez wahania wyłożyli na młody start-up 48.000.000 $.

Od tamtego czasu minęło sporo czasu i coraz więcej firm wykorzystuje to narzędzie, jakim są explainery. Szczególnie upodobała je sobie branża IT. Ale nie tylko. Nasz zespół realizował projekty dla firm z wielu różnych sektorów. Żaden biznes nie jest dla nas zbyt duży ani zbyt mały. Współpracujemy z liniami lotniczymi, firmami informatycznymi, e-commerce, telecomami i start-upami. Cel jest zawsze ten sam. Zrozumieć w 100% Twoją koncepcję. Wykorzystując nasze umiejętności i doświadczenie, przekształcamy ją w prostą, ale genialną historię, która przykuje uwagę klienta. Prowadzi to do pełnego zrozumienia Twojego pomysłu.

Uwielbiamy pracować z klientami o otwartych umysłach, którzy tak jak my preferują prostą i bezpośrednią komunikację w biznesie. Jesteśmy odpowiedzialnym i pracowitym zespołem, który koncentruje się na konkretnych celach marketingowych. Ale to wszystko to tylko słowa. Pozwól, że pokażemy Ci naszą pracę: 

Jesteś zainteresowany współpracą? Świetnie!
TO WIELE WYJAŚNIA!

Jesteś zainteresowany współpracą? Świetnie!

Napisz do nas i opowiedz krótko, czego potrzebujesz. Nawet jeżeli nie wiesz jeszcze dokładnie, czego chcesz - możemy o tym porozmawiać i znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Dobry explainer zastępuje tysiące słów. Przekonaj się o tym.

Kliknij i zaczynamy
Nasz sposób działania

Standardy agencyjne

Poniżej prezentujemy Ci proces, przez który przeprowadzimy Cię, jeżeli zdecydujesz się z nami współpracować. W ten sposób wiesz, czego dokładnie się spodziewać. Sprawdź, jak działamy --->

 • Szybka wycena

  Przedstawiamy przejrzystą i uczciwą wycenę, opartą na indywidualnych oczekiwaniach klienta.

 • Pełne zrozumienie

  Zaczynamy pracę dopiero wtedy, gdy rozumiemy Twój projekt tak dobrze jak Ty.

 • Scenariusz jak z Hollywood

  Nawet w krótkim filmie wideo budujemy scenariusz, który przyciąga widzów i utrzymuje ich zainteresowanie do samego końca. Zupełnie jak w Hollywood.

 • Deska kreślarska

  Nasza propozycja projektu jest dostarczana wraz z ze storyboardem, który możesz komentować i modyfikować.

 • Produkcja

  Nasz zespół zajmie się animacją, dźwiękiem i postprodukcją zgodnie z Twoimi potrzebami.

 • Wdrożenie

  Wreszcie nadchodzi czas na testowanie i przygotowanie ostatecznej wersji explainer video, aby było gotowe do działania!

 • Cykliczne rewizje i usprawnienia

  Biznes i marketing nie stoją w miejscu. Oprócz bieżących modyfikacji i usprawnień w strategii content marketingowej proponujemy również cykliczne rewizje i podsumowania naszych działań. W ten sposób możemy ocenić ich efekty i zaplanować potrzebne zmiany lub modyfikacje. Twój blog firmowy ma być najlepszy w Twojej branży - to jest nasz cel.

Najczęściej Zadawane Pytania

Ile zazwyczaj trwa explainer?

Tego typu animacja nie powinna być dłuższa niż 1-2 minuty. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale to jest format, który najlepiej się sprawdza.

Jakie typy animacji proponujecie?

Możemy stworzyć dla Ciebie zarówno prostą, jak również bardzo zaawansowaną wizualnie animację. Mamy w zespole rysowników, którzy mogą wykreować indywidualny charakter Twojej produkcji. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań oraz od budżetu, który jesteś w stanie zainwestować.

Ile zajmuje stworzenie scenariusza?

Potrzebujemy na to około tygodnia.

Ile zajmuje wyprodukowanie animacji?

Średnio zaawansowaną animacyjnie produkcję możemy zrealizować w około 4 tygodnie.

Czy mogę zgłaszać poprawki?

Tak, przewidujemy kilka rewizji podczas procesu tworzenia animacji. Masz pełen wpływ na jej ostateczną wersję.

Czy przejmuję autorskie prawa majątkowe do produkcji?

Tak.

OUT OF THE BOX

Powiązane usługi

Content writing

Prowadzenie bloga firmowego, pojedyncze wpisy, strategie wydawnicze, research.

Więcej

E-mail marketing

Prowadzenie newsletterów firmowych, doradztwo i automatyzacja komunikacji.

Więcej

Korekta tekstów i audyt językowy

Korekta i redakcja tekstów z troską o Twój autentyczny przekaz i styl.

Więcej
Masz inne pytania?

Masz inne pytania?

Śmiało, napisz do nas!
Wzbudziliśmy Twoje zaufanie?
JESTEŚ NA KOŃCU TEJ STRONY

Wzbudziliśmy Twoje zaufanie?

Napisz do nas i dowiedz się, jak wiele możemy Ci zaproponować. Nawet się nie spodziewasz.

Wyślij do nas pytanie