Witam Cię w imieniu naszego zespołu
POZNAJMY SIĘ

Witam Cię w imieniu naszego zespołu

Nazywam się Jarek Kaniewski i jestem copywriterem z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. M.in. autorem znanego hasła "Pij Mleko. Będziesz wielki".

Copywriter.pl to agencja, w której pracują starannie wybrani przeze mnie copywriterzy o różnych specjalizacjach. Świadczymy usługi zarówno dla małych, jak i dużych firm. Jesteśmy także wsparciem outsourcingowym dla działów marketingu oraz agencji marketingowych.

Wszyscy pracujemy według ściśle określonych standardów, a każdy oddawany przez nas tekst sprawdza profesjonalna redaktorka. 

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Jarek Kaniewski, CEO Copywriter.pl
www.jarekkaniewski.pl

logo podpis

NASZE STANDARDY

Wybierz dobry copywriting

Wiemy, że znalezienie dobrego copywritera nie jest łatwe. Prawdopodobnie Ty też już to wiesz.

W czasach, w których dotarcie do Klienta staje się coraz bardziej kosztowne, nowego znaczenia nabiera każde zdanie, każde słowo, które masz do przekazania. W naszej agencji specjalizujemy się w pisaniu tekstów, które nie tylko przykuwają uwagę, ale również niosą ze sobą dokładnie określony i przemyślany komunikat.

Nasz zespół składa się z copywriterów i redaktorów o różnych zainteresowaniach i specjalizacjach. Są wśród nich zarówno polsko-, jak i obcojęzyczni profesjonaliści. Główne kryteria, które decydują o wyborze naszych współpracowników, to: talent, pasja oraz odpowiedzialność za powierzony im projekt.

Dzięki elastycznej strukturze i nowoczesnym metodom zarządzania nasz doświadczony zespół jest w stanie zrealizować każde zlecenie, bez względu na specyfikę projektu oraz jego ograniczenia budżetowe.

Wybierz dobry copywriting
NASZA HISTORIA

Wszystko zaczęło się w roku 2003

 1. 2003

  Powstaje strona Copywriter.pl

  Wszystko zaczęło się w 2003 roku, kiedy założyciel agencji, Jarek Kaniewski, zacumował swój freelancerski biznes pod domeną Copywriter.pl. Wcześniej Jarek pracował przez kilka lat w dużych, warszawskich agencjach reklamowych. Już w pierwszych latach działalności zaczął zapraszać do współpracy copywriterów i dziennikarzy, budując podwaliny przyszłej agencji. 

  Powstaje strona Copywriter.pl
 2. 2010

  Rusza Fabryka Tekstu

  Równolegle do działalności freelancerskiej, pod nową marką Fabryka Tekstu uruchomiona została specjalistyczna agencja copywriterska.
  Od samego początku skupialiśmy się na dostarczaniu wysokiej jakości, profesjonalnie przygotowanych treści. Z naszych usług zaczęli korzystać Klienci, którzy współpracują z nami do dziś.

  Rusza Fabryka Tekstu
 3. 2011

  Startuje agencja namingowa

  Kolejną marką, która dołączyła do naszej grupy, była jedna z pierwszych w Polsce agencji namingowych. Na początku działała pod nazwą Syntagma, a potem zaczęła funkcjonować pod obecną domeną www.naming.pl.

  Startuje agencja namingowa
 4. 2017

  Rusza Copywriting Masterclass

  W tym roku swoją premierę miała pierwsza edycja kursu Copywriting Masterclass – jednego z najbardziej uznanych i rozpoznawalnych w branży szkoleń z copywritingu. To kuźnia talentów, które potem zasilają naszą agencję.

  Rusza Copywriting Masterclass
 5. 2020

  Przeprowadzka

  To rok, w którym nasza agencja ostatecznie zadomowiła się pod domeną Copywriter.pl. Jej założyciel zdecydował się promować swoją markę osobistą pod domeną www.jarekkaniewski.pl. A więc wszystko ostatecznie trafiło na właściwe, należne sobie miejsce.

  Przeprowadzka
Jarek Kaniewski

Jarek Kaniewski

CEO
Agnieszka Walko-Mazurek

Agnieszka Walko-Mazurek

COO
NASZ ZESPÓŁ

Dobrze jest wiedzieć, z kim będziesz współpracować

Aleksa Trachim

Aleksa Trachim

Copywriter
Jan Grochocki

Jan Grochocki

Content Wrtiter
Marta Knaś

Marta Knaś

Copywriter
Piotr Wódkowski

Piotr Wódkowski

Dział prawny
×