Piszesz się na współpracę?
Dołącz do naszej agencji

Piszesz się na współpracę?

Stale poszukujemy nowych copywriterów oraz innych współpracowników.
Jest tylko jeden warunek: musisz być dobry.
Potrafisz go spełnić? Zapraszamy!

Piszesz się na współpracę?
Piszesz się na współpracę?
Piszesz się na współpracę?
Piszesz się na współpracę?
Piszesz się na współpracę?

Co dokładnie oznacza, że muszę być dobry?

Masz rację, to bardzo ogólne określenie. Doprecyzujemy je nieco. Celem każdego biznesu jest zadowolony klient. Od współpracujących z nami copywriterów w dużej mierze zależy poziom tego zadowolenia. Potrzebujemy więc osób, które potrafią wziąć pełną odpowiedzialność za realizowane projekty. Copywriterów i content writerów, którzy mają wystarczające umiejętności, by wzorowo te zlecenia wykonywać. To nie jest marketingowy bullshit – jakość to nasz priorytet. Szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi, którzy poważnie traktują swoją pracę.

Czy doświadczenie jest wymagane?

Tak. Nie oznacza to jednak, że zatrudniamy tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nie każdego klienta stać na eksperta. Dlatego oprócz specjalistów do współpracy zapraszamy również osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z copywritingiem. Tutaj jednak sprawa jest prosta – przekonaj nas do swojego talentu. Portfolio i opisem swojej osoby udowodnij swoją wartość.

Jakich copywriterów szukacie?

Copywriter.pl to platforma, na której klienci mogą znaleźć copywriterów wszystkich specjalizacji. Od copywritingu kreatywnego, przez pisanie tekstów na blogi, po copywriting sprzedażowy. To popyt ustala ofertę. Dlatego nie potrzebujemy zbyt wielu specjalistów od namingu czy tworzenia haseł reklamowych. Za to z radością przyjmujemy do zespołu dobrych blogerów, szczególnie jeżeli specjalizują się w jakiejś konkretnej dziedzinie, np. motoryzacji czy zdrowiu. 

Jak wygląda proces rejestracji?

Poniżej na stronie znajdziesz Formularz Zgłoszeniowy. Wypełnij go. Nie spiesz się. Daj sobie kilka dni. Przygotuj portfolio. Wybierz swoje najlepsze teksty. Pomyśl też o ciekawym tekście, który przekona nas do Twojej osoby. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia potrzebujemy do kilku tygodni na zapoznanie się z nim. Wybrane osoby zaprosimy do współpracy. 

Kogo aktualnie szukamy?

Copywriter

Poszukujemy copywriterów o różnych specjalizacjach, mogących wziąć pełną odpowiedzialność za powierzone im projekty. Szczególnie interesują nas osoby z doświadczeniem w webwritingu, copywritingu sprzedażowym oraz SEO copywritingu, ale nie tylko. 

Content Copywriter

Nasza agencja zaprasza do współpracy blogerów, dziennikarzy, researcherów oraz content writerów. Jeżeli specjalizujesz się w niszowej tematyce lub dziedzinie content writingu, daj nam się lepiej poznać.

Opiekun Projektu

Masz doświadczenie w zarządzaniu projektami? Czujesz się swobodnie w kontaktach z klientem? Napisz do nas!

Zaczynamy?
Dołącz do naszej agencji

Zaczynamy?

Poniżej znajduje się przycisk, który uruchomi Formularz Rejestracyjny. Prosimy o wypełnienie go jak najstaranniej. Najlepiej wcześniej zapoznać się z treścią formularza, przygotować się do jego wypełnienia, a następnie przesłać zgłoszenie.

Wypełnij formularz

WAŻNE: Wypełniając i przesyłając do nas formularz, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celach rekrutacyjnych.