E-mail Marketing

  E-mail marketing żyje i ma się bardzo dobrze.

  E-mail marketing to jedna z najbardziej niedocenianych obecnie form komunikacji marketingowej. Tymczasem dzięki skutecznym i konsekwentnym działaniom e-mail marketingowym Twoja firma może zbudować zupełnie nowe źródło generowania sprzedaży opartej na dobrze wyedukowanych, zaangażowanych, lubiących i polecających Twoją markę czytelnikach Twojego newslettera. Niemal każda firma może zbudować ciekawy newsletter. Wystarczy strategiczne podejście, dobry pomysł i jego właściwa egzekucja. Właśnie tym się zajmujemy. 

   

  KRÓTKO I NA TEMAT:

  [1] Od A do Z poprowadzimy za Ciebie Twój e-mail marketing

  Nawet jeżeli nie masz doświadczenia w prowadzeniu działań e-mail marketingowych, pomożemy Ci rozwinąć ten wartościowy kanał komunikacji.

  [2] Razem stworzymy strategię i lejek sprzedażowy

  Zastanowimy się, jak skutecznie pozyskiwać nowych subskrybentów. Wypracujemy tematykę i styl komunikacji oraz zaplanujemy sekwencję maili.

  [3] Połączymy e-mail marketing z innymi kanałami komunikacji

  W pełni wykorzystamy potencjał tego narzędzia, łącząc go z działaniami content marketingowymi oraz aktywnością w social mediach.

  [4] Zautomatyzujemy pozyskiwanie i konwertowanie nowych leadów

  Napiszemy dla Ciebie sekwencję e-maili, które będą wysyłane do Twoich subskrybentów. Raz napisane treści będą już zawsze dla Ciebie pracowały.

  E-mail marketing żyje i ma się bardzo dobrze.
  ×
  ×
  ×
  ×
  Nasz sposób działania

  Standardy agencyjne

  E-mail marketing to złożone zagadnienie. Każdy klient potrzebuje zupełnie innego podejścia do tego tematu. Jednak struktura działań jest podobna, a u jej podstaw leży ścisła współpraca pomiędzy Tobą a naszą agencją. Pomóż nam zrozumieć swój biznes i zbudować wokół niego sprawnie działający e-mail marketing.

  Sprawdź, jak działamy --->

  • Poznajemy się

   Podobnie jak w przypadku wszystkich innych projektów najpierw musimy się dobrze poznać. Na początku poprosimy Cię więc o wypełnienie szczegółowego briefu, a następnie przeprowadzimy z Tobą jedną lub więcej telekonferencji. Zadamy Ci szereg pytań, które pomogą nam zaplanować strategię przyszłych działań.

  • Tworzymy plan

   Na podstawie pozyskanej od Ciebie wiedzy stworzymy propozycje działań związanych z e-mail marketingiem. Być może zanim ruszymy z newsletterem, potrzebne będzie stworzenie atrakcyjnych lead magnetów, które przełożą się na nowe kontakty. Możemy również przejąć od Ciebie obsługę Twoich dotychczasowych subskrybentów.

  • Dedykowany zespół

   Twoim projektem zajmie się copywriter z doświadczeniem w e-mail marketingu oraz Twój Opiekiun Projektu. W przypadku bardziej rozbudowanych zleceń możemy powiększyć zespół, żeby przyspieszyć prace nad ich realizacją.

  • Obsługa wysyłki

   Jeżeli chcesz, możemy zająć się również obsługą wysyłki Twoich newsletterów, zarządzaniem listą mailingową, odpowiadaniem na maile. Rekomendowaną przez nas aplikacją jest system MailerLite. 

  • Raportowanie i optymalizacja

   Systematycznie będziemy wysyłać do Ciebie statystyki związane z prowadzonymi przez nas działaniami. Naszym celem jest stale optymalizować te procesy. Czasami zmiana tytułu maila może sprawić, że o kilka procent podskoczy konwersja otwarć. Możemy również prowadzić testy A/B.

  Najczęściej Zadawane Pytania

  Co, jeżeli moja branża jest nieciekawa?

  Jeżeli Twój biznes się kręci, to oznacza, że jednak istnieje grupa klientów zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami. Pomożemy Ci do nich dotrzeć i przekonać ich do dołączenia do Twojego newslettera. Sprofilujemy przekaz i postaramy się, żeby tworzone przez nas treści były dla nich wartościowe i inspirujące.

  Jak długie powinny być e-maile?

  To wszystko zależy od konceptu, który wybierzemy. Być może skorzystamy z copywritingu konwersacyjnego, storytellingu, a może skupimy się na krótkich, treściwych informacjach. Daj nam się poznać i wspólnie zdecydujemy, co wybrać.

  Czy zajmujecie się również grafiką?

  Tak. Możemy również przygotować grafiki i infografiki dołączane do wysyłanych e-maili. 

  Czy zajmujecie się też pisaniem e-maili ofertowych?

  Tak. Możemy również napisać dla Ciebie jeden e-mail sprzedażowy lub całą serię.

  Czy możecie poprowadzić mój płatny newsletter?

  Oczywiście. Opowiedz nam o swoim pomyśle i założeniach biznesowych. Możemy zbudować zespół, który zajmie się tym projektem i będzie czuwał nad jego realizacją.

  OUT OF THE BOX

  Powiązane usługi

  Content writing

  Prowadzenie bloga firmowego, pojedyncze wpisy, strategie wydawnicze, research.

  Więcej

  Zewnętrzny dział copywritingu

  Zatrudnij nas jako Twój zewnętrzny dział komunikacji i copywritingu.

  Więcej

  E-booki

  Stwórz z nami e-book, który umocni Twoją pozycję eksperta w branży.

  Więcej