PROWADZENIE BLOGA FIRMOWEGO

  Stwórz z nami blog firmowy, który konwertuje


  Przymierzasz się do nowego projektu i wiesz, że będziesz potrzebować porządnego content marketingu? A może już próbowałeś prowadzić blog i zorientowałeś się, że po trzech artykułach zapał do samodzielnego pisania słabnie? Twój dział marketingu potrzebuje kompleksowej obsługi bloga firmowego? Zajmiemy się tym. Od teraz będziesz budować ekspercki wizerunek Twojej marki i wspierać swoją stronę w wyszukiwarkach dzięki profesjonalnej platformie content marketingowej.

  KRÓTKO I NA TEMAT:

  [1] Profesjonalny blog bez (Twojego) wysiłku

  Nie musisz się martwić o pomysły, treści oraz grafiki.  Będziemy pilnować terminów, odpowiadać na komentarze, promować wpisy w social mediach.

  [2] Wartościowy content przyjazny dla wyszukiwarek

  Chcemy, żeby Twój blog dostarczał realną wartość czytelnikom. To będą solidnie przygotowane teksty, pisane przez specjalistów.

  [3] Ściśle ustalona z Tobą strategia wydawnicza

  Na początku współpracy wypracujemy najlepszą strategię content marketingową. Zasugerujemy także tematy, które interesują Twoich klientów.

  [4] Masz wszystko pod kontrolą

  Będziemy na bieżąco raportować status naszych prac. Twoim projektem zajmie się copywriter, który specjalizuje się w Twojej branży.

  Stwórz z nami blog firmowy, który konwertuje
  ×
  ×
  ×
  ×
  Nasz sposób działania

  Standardy agencyjne

  Skuteczny content marketing wymaga przemyślanych i mądrze zaplanowanych działań. W agencji Copywriter.pl stworzyliśmy proces, który pomaga zaprojektować, a następnie zbudować blog firmowy przynoszący realne korzyści Twojej marce. Poznaj nasz pomysł na Twój blog firmowy --->

  • Poznajemy się

   Każdy projekt jest inny i nigdy nie traktujemy go schematycznie. Żeby dobrze wykonać naszą pracę, chcemy poznać i zrozumieć Twój biznes. Liczymy więc, że będziemy mieli okazję porozmawiać na Zoomie. Naszym wspólnym celem są nie tylko dobre teksty na bloga. Blog firmowy powinien przede wszystkim pomagać realizować Twoje cele biznesowe.

  • Ustalamy strategię i zakres działań

   Być może już masz pomysł na swój blog firmowy, a może potrzebujesz naszego strategicznego wsparcia. Możemy zaproponować Ci konwencję, styl komunikacji oraz serie tematyczne. W zależności od Twoich potrzeb możemy dostarczać same teksty lub zająć się ich publikacją oraz promowaniem i moderacją w mediach społecznościowych. Od Ciebie zależy zakres naszej współpracy. 

  • Tworzymy zespół

   Otrzymasz od nas Opiekuna Projektu oraz przypisanego do niego copywritera (lub copywriterów). Jeżeli specyfika Twojej branży wymaga eksperckiej wiedzy, zaproponujemy Ci copywritera lub dziennikarza, który ma doświadczenie w tym temacie. Postaramy się być jak najbardziej samodzielni. Będziemy się zwracać do Ciebie jedynie w kluczowych kwestiach decyzyjnych.

  • Ustalamy procesy i zadania

   Kolejnym etapem działań będzie stworzenie procesu wydawniczego. Określenie zadań i obowiązków każdej ze stron. Twój dział marketingu może na bieżąco śledzić i modelować nasze działania dzięki wygodnemu systemowi zarządzania projektami.

  • Próbny cykl wydawniczy

   Pierwszy miesiąc naszej współpracy traktujemy jako czas do wzajemnej nauki. Konstruktywne uwagi od Twojego zespołu pomogą nam doszlifować styl przekazu oraz merytorykę tekstów. Liczymy na Twoją wyrozumiałość - dopiero uczymy się głosu i języka Twojej marki. 

    

  • Stała współpraca

   Jeżeli będziesz zadowolony z naszych działań, podpisujemy umowę długoterminową. W tym momencie wszystkie trybiki naszej content marketingowej maszyny są już gotowe do działania. Mamy nadzieję, że będzie to tylko jeden z wielu obszarów naszej współpracy.

  • Cykliczne rewizje i usprawnienia

   Biznes i marketing nie stoją w miejscu. Oprócz bieżących modyfikacji i usprawnień w strategii content marketingowej proponujemy również cykliczne rewizje i podsumowania naszych działań. W ten sposób możemy ocenić ich efekty i zaplanować potrzebne zmiany lub modyfikacje. Twój blog firmowy ma być najlepszy w Twojej branży - to jest nasz cel.

    

  Najczęściej Zadawane Pytania

  Czy możecie przejąć prowadzenie istniejącego bloga?

  Oczywiście. Skontaktuj się z nami. Opowiedz o dotychczasowych doświadczeniach i wyzwaniach. Przekaż nam swoje przemyślenia i oczekiwania. Dokonamy poprawek, rewizję strategii, i możemy ruszać!

  Czy muszę dostarczać materiały do postów?

  Niekoniecznie. Sami możemy proponować Ci pomysły na posty lub serie postów.  Potrzebujemy od Ciebie jedynie wytycznych oraz akceptację zaproponowanej przez nas strategii wydawniczej. Chcemy jak najbardziej odciążyć Cię od zadań, które możemy wykonywać samodzielnie.

  Jak często powiny pojawiać się posty?

  Dużo zależy od projektu, jego celów marketingowych oraz od budżetu, którym dysponujesz. Posty mogą pojawiać się co tydzień, ale w niektórych przypadkach comiesięczne publikowanie na blogu również ma sens. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o tym.

  Czy długość ma znaczenie?

  Jak najbardziej. Przecież dobrze o tym wiesz. Chociaż przede wszystkim liczy się jakość i wartość merytoryczna tekstów. Zaproponujemy Ci nasz pomysł na Twoje publikacje i obiecujemy - nigdy nie będziemy "lać wody" w Twoich publikacjach.

  Czy możecie sami umieszczać materiały w naszym WordPressie?

  Tak. Jest to dodatkowo płatna opcja, ale jak najbardziej jest to możliwe. Wszystko jest kwestią indywidualnych ustaleń między nami.

  Mamy bardzo niszową działalność. Jak znajdziecie eksperta do pisania dla nas tekstów?

  Mamy bardzo rozległe kontakty w świecie copywriterów i dziennikarzy. Postaramy się znaleźć prawdziwego eksperta, który dobrze czuje Twoją branżę i potrafi ciekawie i merytorycznie o niej pisać.

  Co jeśli tekst nam się nie spodoba?

  W takim przypadku dokonamy potrzebnych poprawek, na postawie merytorycznych uwag z Twojej strony. Chcemy żebyś był w 100% zadowolony z dostarczanych przez nas materiałów.

  Czy uwzględniacie słowa kluczowe?

  Tak. Na Twoje życzenie możemy dokonać analizy SEO i sporządzić raport z wytycznymi dla naszych copywriterów. To dodatkowo płatna opcja.

  OUT OF THE BOX

  Powiązane usługi

  E-mail marketing

  Prowadzenie newsletterów firmowych, doradztwo i automatyzacja komunikacji.

  Więcej

  Zewnętrzny dział copywritingu

  Zatrudnij nas jako Twój zewnętrzny dział komunikacji i copywritingu.

  Więcej

  Filmy korporacyjne

  Filmy korporacyjne, case studies, animacje. Od scenariusza do postprodukcji.

  Więcej