Witaj w marketingowym Hollywood!

Produkcja filmów korporacyjnych


Kojarzysz te nudne filmy korporacyjne, których nikt nie ogląda? Sztampowe, sztywne, bez polotu. Ale nie wszystkie takie są. Czasami zdarzy się film z pomysłem, akcją, a może nawet humorem. Od razu inaczej patrzysz na taki materiał. Inni także. Filmy korporacyjne mogą być kreatywne i skutecznie przekazywać komunikat, na którym Ci zależy. Właśnie takie filmy chcemy z Tobą robić. Stworzymy i nagramy je dla Ciebie - od pomysłu aż do publikacji.

KRÓTKO I NA TEMAT:

[1] Od błyskotliwego scenariusza do sprawnej produkcji

Naszą przewagą są pomysły. To one są podstawą ciekawych i niebanalnych filmów. Gdy dostaniesz od nas scenariusze, nie będziesz mógł się doczekać ich realizacji.

[2] Profesjonalna ekipa i sprzęt

W naszym zespole mamy prawdziwych speców od kręcenia spektakularnych wizualnie filmów. Gwarantujemy Ci najwyższej klasy obsługę.

[3] Reżyser z marketingowym zacięciem

Wiemy, po co kręcimy Twój film. Znamy cel, który chcemy osiągnąć. Naszym priorytetem jest przekazanie komunikatu i zachęcenie do działania, na którym Ci zależy.

[4] Autoryzujesz na wszystkich etapach

Po każdym zakończonym etapie dostaniesz nasze materiały do autoryzacji. Dzięki temu będziesz mógł na bieżąco śledzić postępy prac, zgłaszać swoje uwagi i zadawać pytania.

Produkcja filmów korporacyjnych
Filmy korporacyjne nie muszą być nudne
NASZ SPOSÓB MYŚLENIA

Filmy korporacyjne nie muszą być nudne

Zazwyczaj studiom produkcyjnym brakuje dobrych pomysłów, a dobre pomysły rozbijają się o brak ekipy, która jest w stanie je świetnie realizować. A niemal zawsze występuje jeden podstawy problem - nieumiejętność wysłuchania klienta i zrozumienia jego realnych potrzeb. Znasz to uczucie, gdy rozmawiasz z kimś i całym sobą czujesz, że osoba po drugiej stronie nie ma pojęcia, o czym Ty do niej mówisz?

Nasz model współpracy wygląda następująco. Przyjeżdża do Twojej firmy nasz najlepszy człowiek do przeprowadzania wywiadów firmowych. Przeprowadzi z Tobą i Twoimi współpracownikami długą i wyczerpującą rozmowę. Ustali dokładnie, czego chcesz i czego potrzebujesz. Wysłucha Cię i już od razu doradzi kilka możliwych rozwiązań. Zrobi także rozpoznanie terenu. Z zebranymi materiałami wróci do naszej agencji i przekaże je naszym copywriterom. 

Kolejny etap to przygotowanie scenariusza filmu. Pokażemy Ci dwa, trzy bazowe pomysły. Jeżeli zaakceptujesz któryś z nich (to będą mocne propozycje), zajmiemy się dopracowaniem konceptu kreatywnego. W kilka dni prześlemy Ci gotowy pomysł. Na Twoje życzenie możemy również rozrysować storyboard. To co? Mamy to!

Umawiamy się na sesję nagraniową. Tego dnia pojawi się u Ciebie ekipa. I możemy Ci zagwarantować - to będzie prawdziwy dream team. Profesjonaliści z mocno profesjonalnym sprzętem. Kamera za 100.000 złotych, 50-kilogramowy dron i ludzie, którzy potrafią wycisnąć z tego sprzętu majstersztyk. 

W zależności od koncepcji nagramy wywiady, procesy produkcyjne, packshoty lub inne niezbędne ujęcia. W procesie edycyjnym możemy dodać do nich spektakularne animacje 3D. Wszystko według wcześniej przygotowanego scenariusza. Nasz reżyser zadba o to, żeby Twoi ludzie zachowywali się naturalnie i żeby na planie królowała pozytywna energia. To potem będzie biło z Twojego filmu. 

Otrzymujesz od nas wstępną wersję. Dokonujemy poprawek. Ostatnie ruchy reżyserskiego pędzla i Twój film korporacyjny jest gotowy do premiery. Nie zdziw się, jeżeli trafi do dystrybucji kinowej.

To co, kupujesz bilet do wieczności? Zróbmy razem film korporacyjny, którym będziesz chwalić się swoim wnukom.

Skontaktuj się z nami
OUT OF THE BOX

Powiązane usługi

Content writing

Prowadzenie bloga firmowego, pojedyncze wpisy, strategie wydawnicze, research.

Więcej

Zewnętrzny dział copywritingu

Zatrudnij nas jako Twój zewnętrzny dział komunikacji i copywritingu.

Więcej

Explainery

Pomożemy wyjaśnić Twój koncept za pomocą profesjonalnych animacji.

Więcej
Wzbudziliśmy Twoje zaufanie?
JESTEŚ NA KOŃCU TEJ STRONY

Wzbudziliśmy Twoje zaufanie?

Teraz czas, żebyśmy wzbudzili Twój entuzjazm. Nasz zespół już czeka na Twoje zapytanie.

Wyślij do nas pytanie