FILMY KORPORACYJNE

  Witaj w marketingowym Hollywood!


  Kojarzysz te nudne filmy korporacyjne, których nikt nie ogląda? Sztampowe, sztywne, bez polotu. Ale nie wszystkie takie są. Czasami zdarzy się film z pomysłem, akcją, a może nawet humorem. Od razu inaczej patrzysz na taki materiał. Inni także. Filmy korporacyjne mogą być kreatywne i skutecznie przekazywać komunikat, na którym Ci zależy. Właśnie takie filmy chcemy z Tobą robić. Stworzymy i nagramy je dla Ciebie - od pomysłu aż do publikacji.

  KRÓTKO I NA TEMAT:

  [1] Od błyskotliwego scenariusza do sprawnej produkcji

  Naszą przewagą są pomysły. To one są podstawą ciekawych i niebanalnych filmów. Gdy dostaniesz od nas scenariusze, nie będziesz mógł się doczekać ich realizacji.

  [2] Profesjonalna ekipa i sprzęt

  W naszym zespole mamy prawdziwych speców od kręcenia spektakularnych wizualnie filmów. Gwarantujemy Ci najwyższej klasy obsługę.

  [3] Reżyser z marketingowym zacięciem

  Wiemy, po co kręcimy Twój film. Znamy cel, który chcemy osiągnąć. Naszym priorytetem jest przekazanie komunikatu i zachęcenie do działania, na którym Ci zależy.

  [4] Autoryzujesz na wszystkich etapach

  Po każdym zakończonym etapie dostaniesz nasze materiały do autoryzacji. Dzięki temu będziesz mógł na bieżąco śledzić postępy prac, zgłaszać swoje uwagi i zadawać pytania.

  Witaj w marketingowym Hollywood!
  ×
  ×
  OUT OF THE BOX

  Powiązane usługi

  Content writing

  Prowadzenie bloga firmowego, pojedyncze wpisy, strategie wydawnicze, research.

  Więcej

  Zewnętrzny dział copywritingu

  Zatrudnij nas jako Twój zewnętrzny dział komunikacji i copywritingu.

  Więcej

  Explainery

  Pomożemy wyjaśnić Twój koncept za pomocą profesjonalnych animacji.

  Więcej