FILMY KORPORACYJNE

Witaj w marketingowym Hollywood!


Kojarzysz te nudne filmy korporacyjne, których nikt nie ogląda? Sztampowe, sztywne, bez polotu. Ale nie wszystkie takie są. Czasami zdarzy się film z pomysłem, akcją, a może nawet humorem. Od razu inaczej patrzysz na taki materiał. Inni także. Filmy korporacyjne mogą być kreatywne i skutecznie przekazywać komunikat, na którym Ci zależy. Właśnie takie filmy chcemy z Tobą robić. Stworzymy i nagramy je dla Ciebie - od pomysłu aż do publikacji.

KRÓTKO I NA TEMAT:

[1] Od błyskotliwego scenariusza do sprawnej produkcji

Naszą przewagą są pomysły. To one są podstawą ciekawych i niebanalnych filmów. Gdy dostaniesz od nas scenariusze, nie będziesz mógł się doczekać ich realizacji.

[2] Profesjonalna ekipa i sprzęt

W naszym zespole mamy prawdziwych speców od kręcenia spektakularnych wizualnie filmów. Gwarantujemy Ci najwyższej klasy obsługę.

[3] Reżyser z marketingowym zacięciem

Wiemy, po co kręcimy Twój film. Znamy cel, który chcemy osiągnąć. Naszym priorytetem jest przekazanie komunikatu i zachęcenie do działania, na którym Ci zależy.

[4] Autoryzujesz na wszystkich etapach

Po każdym zakończonym etapie dostaniesz nasze materiały do autoryzacji. Dzięki temu będziesz mógł na bieżąco śledzić postępy prac, zgłaszać swoje uwagi i zadawać pytania.

Witaj w marketingowym Hollywood!
×
×
OUT OF THE BOX

Powiązane usługi

Content writing

Prowadzenie bloga firmowego, pojedyncze wpisy, strategie wydawnicze, research.

Więcej

Zewnętrzny dział copywritingu

Zatrudnij nas jako Twój zewnętrzny dział komunikacji i copywritingu.

Więcej

Explainery

Pomożemy wyjaśnić Twój koncept za pomocą profesjonalnych animacji.

Więcej