Wpuśćmy nowego ducha w Twój brand

Ghostwriting

 

Chcesz napisać książkę, ale nie czujesz się wystarczająco pewny w tym procesie? Chcesz, żeby ktoś Ci pomógł albo wręcz napisał ją za Ciebie? Możemy zaproponować Ci autora, który będzie Twoimi palcami. Na podstawie informacji, jakie nam przekażesz, przeprowadzonych z Tobą wywiadów i researchu  nasz dobry duszek napisze dla Ciebie treść książki, którą potem wydasz pod swoim nazwiskiem.

 

KRÓTKO I NA TEMAT:

[1] Twój tekst napisany przez profesjonalistę

Wybierzemy dla Ciebie ghostwritera, który idealnie wpisze się w Twój sposób wyrażania myśli. Ostateczny efekt to tekst, pod którym z ochotą się podpiszesz.

[2] Ścisła współpraca

Na każdym etapie tworzenia tekstu masz pełen dostęp do dokumentu oraz jesteś w stałym kontakcie z zespołem, który go tworzy. Bez niespodzianek i niedomówień.

[3] Dowolna tematyka

Zajmujemy się dowolną tematyką. Od hodowli rybek po eksplorację kosmosu. Znajdziemy dla Ciebie autora, który będzie ekspertem w Twojej dziedzinie.

[4] Formalne przekazanie praw autorskich

Nasi prawnicy stworzą umowę, która zagwarantuje Ci prawa do tekstu oraz pełną dyskrecję ghostwritera.

Ghostwriting
Nie masz czasu pisać? Rozumiemy to.
NASZ SPOSÓB MYŚLENIA

Nie masz czasu pisać? Rozumiemy to.

Chcesz wzmocnić swój personal brand? Dotrzeć do nowych klientów? A może po prostu podzielić się ze światem swoją wiedzą lub życiowymi doświadczeniami? A równocześnie jesteś realistą i wiesz, że napisanie książki to bardzo duże wyzwanie i projekt, który pochłonie mnóstwo Twojego czasu? W dodatku jest ryzyko, że ostateczny efekt nie będzie taki, jak to sobie wymarzyłeś. Pomimo tych wszystkich przeszkód nadal chcesz napisać i wydać swoją książkę? Pomożemy Ci w tym.

Zatrudnij jednego ze współpracujących z nami dziennikarzy lub pisarzy. Wspólnie zrealizujmy ten projekt. Może to być książka branżowa, autobiografia, poradnik, a może powieść kryminalna. Znajdziemy dla Ciebie autora, który będzie w stanie dostosować się do Twojego stylu i sposobu myślenia. Oczywiście taki projekt mimo wszystko będzie wymagał od Ciebie sporego zaangażowania w przekazanie ghostwriterowi wszystkich potrzebnych informacji. Być może zaproponujemy Ci nawet wywiad rzekę . Niezależnie jednak od rodzaju projektu - możesz mieć pewność, że zajmie się nim profesjonalista, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces.

Piszesz się na współpracę?

Skontaktuj się z nami
Masz pomysł na książkę? Napiszmy ją razem.
SPECJALIZUJEMY SIĘ W PISANIU KSIĄŻEK

Masz pomysł na książkę? Napiszmy ją razem.

Napisanie książki może być punktem przełomowym w Twojej karierze. Pomożemy Ci profesjonalnie zrealizować Twój projekt.

Opowiedz nam o swoim pomyśle.

Kliknij i zaczynamy