• ZADZWOŃ DO MNIE: 604 77 34 67
CO WYRÓŻNIA DOBRY SLOGAN REKLAMOWY

Inteligencja i prostota.
Szlachetny przekaz ma prawdziwą wartość.

Klienci potrafią docenić dobre hasło reklamowe. W jednej chwili powinno ono zagnieździć się w ich głowie. Wielu początkujących copywriterów ma tendencję do tworzenia przekombinowanych, nadkreatywnych haseł reklamowych. Nie tędy droga. Kluczem do umysłu odbiorcy jest prostota oparta na dobrym, inteligentnym pomyśle. Dobre hasła reklamowe są połączeniem kilku prostych słów, które razem tworzą nową jakość.

Skuteczna komunikacja,
Ma spełniać wyznaczone zadania.

Hasło reklamowe powinno być nośnikiem starannie przemyślanego komunikatu marketingowego. Ustalenie z klientem tego przekazu jest bardzo istotną kwestią. Co z tego, że hasło reklamowe będzie dobre, jeżeli nie będzie niosło ze sobą informacji, na której zależy klientowi. Copywriter, który wymyśla hasło reklamowe powinien mieć to zawsze na uwadze.

Oryginalność.
Ludzie kochają być zaskakiwani.

Tworząc hasło reklamowe trzeba pamiętać o tym, że powinno ono zwrócić na siebie uwagę. Nic nie robi tego lepiej niż nowy bodzieć w percepcji odbiorcy. Jeżeli hasło będzie oparte na sztampowym, banalnym pomyśle – z pewnością nie zostanie zauważone, a na pewno nie zostanie zapamiętane. Dobry copywriter szuka nowych dróg dotarcia do umysłu klienta. Wiele z tych dróg jest jeszcze nieodkrytych.

Zazwyczaj za dobrym hasłem reklamowym stoi dobry copywriter.
Szukasz takiego? Tak się składa, że masz go pod ręką. Tworzenie haseł reklamowych to moja specjalność.

Napisz do mnie

Tyle procent dorosłych Polaków zna hasło reklamowe „Pij mleko. Będziesz Wielki”.
(wg Instytutu MillwardBrown SMG/KRC)

Profesjonalne hasła reklamowe

1481141808_number-oneKlienci odwiedzający Twoją stronę szukają natychmiastowych informacji. Masz tylko kilka sekund żeby ich do siebie przekonać. arrow_fotor3Często decyduje krótkie spojrzenie. Musisz ich zaintrygować! To zadanie wykona slogan reklamowy.

1481141840_number-threeCzęsto to właśnie hasło reklamowe wyróżni Cię od konkurencji. Masz przewagę, gdyż jako pierwszy potrafisz jasno powiedzieć – kim jesteś i co oferujesz.
arrow2_fotor

W wielu przypadkach moja praca z Klientem nad jego hasłem reklamowym jest doskonałym pretekstem, by zatrzymać się, spojrzeć na działania firmy z szerszej perspektywy. Zobaczyć gdzie jest i dokąd zmierza. Hasło pozycjonujące jest azymutem, którego można się trzymać.

arrow2_fotor

  Jesteś na stronie jednego z najlepszych specjalistów w Polsce. Masz teraz okazję stworzyć dla swojej firmy hasło reklamowe, które zostanie z nią na lata. Wykorzystaj to. Wycena jest bezpłatna. Nic nie szkodzi zapytać.

1481141832_number-twoWielu specjalistów od marketingu twierdzi wręcz, że bez hasła reklamowego, logo jest po prostu niekompletne.
Jeżeli pozostawisz tę przestrzeń pustą –  marnujesz wielki potencjał.

1481141845_number-fourMoże Ci się wydawać, że slogany reklamowe zarezerwowane są tylko dla największych firm i marek. To nieprawda. Dobre hasło reklamowe broni się samo – nawet bez wielkich budżetów i kampanii marketingowych. To inwestycja, która pracuje na siebie 24 godziny na dobę.

Hasło reklamowe to obietnica marki ubrana w emocje. Często jest to jedno z niewielu miejsc, w których można tak skutecznie zagrać na uczuciach Klienta. Niezwykle istotne jest z jakimi oczekiwaniami i z jakim nastawieniem zapuka on do Twoich drzwi.

Opinie klientów skuteczny slogan reklamowy
Zobacz hasła reklamowe, które stworzyłem
DOBRE, SKUTECZNE HASŁO REKLAMOWE TO:
NAPISZ DO MNIE!
...A JA NAPISZĘ DLA CIEBIE
Zapamiętywalny wyróżnik Twojej marki
W kilku słowach możesz przekazać klientom wiele cennych informacji o swojej firmie.
Reklama, która działa
Slogan reklamowy to sprawdzony i skuteczny nośnik informacji marketingowych.
Przewaga nad konkurencją
Klienci docenią dobre hasło reklamowe i zapamiętają przekaz, który odróżni Cię od konkurencji.
Lepszy wizerunek, większa sprzedaż
Klienci często nie mają czasu czytać długich tekstów. Dobrym hasłem reklamowym możesz zdobyć ich uwagę.
Okazja dla Twojej firmy
Już niedługo Twoja firma może mieć hasło, z którego będzie dumna. Hasło reklamowe to dobra inwestycja.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości