Naming i teksty na stronę – Trimo

Klient: Trimo Rodzaj zlecenia: Naming i teksty na stronę Opis projektu: Stworzyłem nazwę oraz teksty na stronę dla norweskiej firmy sprzątającej. Teksty były napisane po polsku a następnie przetłumaczone na język norweski.

Hasło pozycjonujęce dla firmy Carisma, teksty na stronę

Klient: Carisma Rodzaj zlecenia: Teksty na stronę i hasło pozycjonujące Opis projektu: Przygotowanie tekstów na stronę największego w Polsce biura nieruchomości specjalizującego się w sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii. Dodatkowo stworzyłem również hasło pozycjonujące „Zmieniamy horyzont Twoch marzeń”.

Teksty na stronę – EPOS

Klient: EPOS Rodzaj zlecenia: Teksty na stronę Opis projektu: Przygotowanie tekstów na stronę dla wyłącznego dystrybutora zegarków marki EPOS na Polskę. Projekt wymagał napisania wysokiej jakości tekstów opisujących historię firmy oraz jej wartości. Oprócz tego stworzyłem również hasła pojawiające się na stronie www oraz hasło pozycjonujące – „Sztuka kreowania czasu.”

Miloo Electronics – teksty na stronę www

Klient: Miloo Electronics Rodzaj zlecenia: Teksty na stronę internetową Opis projektu: Realizacja projektu dla firmy Miloo Electronics jest kontynuacją mojej współpracy z grupą Igloo. Miloo Electronics to młodsza siostra tej jednej z największych w Europie Wschodniej firm produkujących urządzenia chłodnicze. Stworzyłem wszystkie najważniejsze teksty wizerunkowe oraz marketingowe, które znalazły się na nowej stronie firmy. Całość prac poprzedziłem wnikliwym […]