• ZADZWOŃ DO MNIE: 12 345 44 94

CHCESZ ŻEBYM ZROBIŁ Z CIEBIE
RASOWEGO COPYWITERA?

 

Dołącz do uczestników ekskluzywnego kursu prowadzonego przez jednego z najbardziej doświadczonych copywriterów w Polsce.

 

TYLKO 10  MIEJSC

 

Nazywam się Jarek Kaniewski. Jestem copywriterem.
Od 20 lat zarabiam na życie tworząc teksty, hasła i spoty TV dla największych firm w Polsce. Moje prace przeszły do historii polskiej reklamy. Jeżeli Ty także chcesz zostać dobrym i dobrze zarabiającym copywriterem, jeżeli to jest zawód, o którym marzysz – ten kurs powstał właśnie dla Ciebie. 

Proponuję Ci dwa miesiące wspólnej podróży przez świat słów, myśli, obrazów i dźwięków. W tej drodze będę Twoim towarzyszem i przewodnikiem. Będziemy szli szlakami, które odkrywałem przez 20 lat mojej kariery zawodowej. Będziemy eksplorować różne obszary pracy copywritera. Oprócz wykładów, w każdym tygodniu będę spotykał się z Tobą na indywidualnych sesjach, by omawiać Twoją pracę i dawać Ci cenne wskazówki. 

Będzie trochę teorii, ale królować będzie praktyka. Zmierzymy się z prawdziwymi projektami – zadaniami, z którymi copywriterzy mają na co dzień do czynienia. Będziemy pisać teksty marketingowe, wymyślać hasła, nazwy marek, tworzyć scenariusze reklam i obmyślać skuteczne mechanizmy kampanii sprzedażowych. 

Każda ze zdobytych tutaj umiejętności rozwinie Twój warsztat i da Ci mocny fundament do dalszego rozwoju zawodowego. Podczas kursu opowiem Ci o moich własnych doświadczeniach oraz wnioskach, które z nich wyciągnąłem. Wyposażę Cię w długą listę sprawdzonych metod i technik, które będziemy razem testować. To będzie dla Ciebie droga na skróty do miejsca, w którym ja się dziś znajduje.

PRAKTYKA BEZ ZBĘDNEGO BULLSHITU

Mówmy sobie na Ty

Pomysł stworzenia kursu dla początkujących copywriterów kiełkował mojej głowie już od dawna. Z tego właśnie powodu, w ostatnich 10 latach z uwagą obserwowałem mój warsztat pracy, robiłem notatki i kolekcjonowałem ciekawe case study. Pokażę Ci więc prawdziwą twarz copywritingu – z jego zaletami oraz wadami. To przyspieszony będzie kurs nabywania dojrzałości zawodowej. 

Przygotowując plan i format kursu wziąłem pod uwagę sugestie, które otrzymałem od osób, które wypełniły ankietę na mojej stronie. Wiem jakiego wsparcia ode mnie potrzebujesz. Będę po prostu Twoim starszym kolegą po fachu, który chce Ci pomóc i wesprzeć Cię swoim doświadczeniem. Życzliwie i bez nadęcia. Czujesz to?

Chcesz pracować w agencji?

Ja też byłem kiedyś początkującym copywriterem. Dobrze pamiętam czym jest pierwszy dzień w agencji reklamowej. Kiedy wszystko jest nowe i nieznane. Wiesz co mi wtedy najbardziej doskwierało? Niepewność. Robiłem dobrą minę do złej gry. Kiwałem głową, udając że wiem w jaką gram grę, chociaż tak naprawdę zupełnie nie rozumiałem jej zasad.

A co jeśli pojawiłbyś się w agencji wiedząc od razu wszystko, czego potrzebujesz. A nawet więcej. Będziesz wyposażony w narzędzia i mindset, których Twoi „bardziej doświadczeni koledzy” nie mają i być może nigdy nie otrzymają. Pewność tego co się robi jest bezcenna, a na klientów działa wręcz hiptnotycznie. Ten kurs zbuduje w Tobie tę pewność.

…a może chcesz być freelancerem?

Freelancing to nie tylko leżenie z laptomem w hamaku (chociaż też), to przede wszystkim odpowiedzialne prowadzenie swojego własnego biznesu. Z jednej strony praca jako freelancer daje wielką wolność i niezależność, z drugiej zaś strony to pozbycie się balonu bezpieczeństwa, jakie daje praca na etat w agencji. Na tym rynku przetrwać mogą tylko najlepsi. 

Podpowiem Ci jak być wśród nich. Jak radzić sobie w roli wolnego strzelce, jak pozyskiwać klientów, jak z nimi rozmawiać, jak negocjować stawki, jak skutecznie promować swoją markę. Opowiem Ci jak mieszkając pod palmami (ja np. już od 4 lat mieszkam z rodziną na Goa) bez kłopotu radzić sobie z obsługą polskich klientów, których prawdopodobnie nigdy nie zobaczysz na oczy. Twoim nauczycielem będzie freelancer, który robi to już od 15 lat. To dość dobre źródło informacji, prawda?

ZAPISY

Całkowity koszt kursu to 1500 PLN netto.
(tyle możesz zarobić copywriter na jednym zleceniu dla średniej wielkości klienta)

Cena kursu obejmuje:

  • udział we wszystkich zajęciach (poprzez platformę Zoom);
  • Certyfikat Ukończenia Kursu;
  • indywidualne półgodzinne sesje konsultacyjne w każdym tygodniu kursu;
  • dostęp do nagrań wideo z tego kursu.

Tylko 1o wolnych miejsc. O uczestnictwie decyduje kolejność zaakceptowanych zgłoszeń. Z każdym z kandydatów chciałbym najpierw przeprowadzić krótki wywiad przez e-mail.

 

Planowana data rozpoczęcia kursu to 7  marca (środa) o godzinie 20.00. Kurs będzie kontynuowany w kolejne środy o tych samych godzinach. 

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłacenie pełnej kwoty za kurs. Jeżeli chcesz już teraz się zgłosić –  wypełnij  formularz po prawej stronie.