• ZADZWOŃ DO MNIE: 604 77 34 67
kurs copywritingu

Kurs copywritingu. Jesteś zainteresowany?

Jeżeli zaglądacie na moją stronę, zauważyliście zapewne, że od pewnego czasu noszę się z zamiarem stworzenia kursu dla copywriterów. To duży projekt, o którym myślę od dawna. Kurs copywritingu ma być ośmiotygodniowym cyklem warsztatów on-line zarówno dla początkujących copywriterów, jak i dla tych, którzy chcieliby postawić pierwsze kroki w tym zawodzie.

Nie będę ukrywał, że stworzenie takiego kursu to niełatwe zadanie. Po pierwsze – kurs copywritingu to temat niezwykle szeroki, w związku z czym wybranie istotnych aspektów tej pracy staje się bardzo ważne; po drugie, moje obowiązki zawodowe oraz notoryczny brak czasu kolidują mocno z tym projektem. Ostatnio jednak prace bardzo przyspieszyły: zrobiłem sporo notatek, z których wyłaniają się pierwsze interesujące zagadnienia. Coraz intensywniej myślę jak ma wyglądać mój autorski kurs copywritingu, coraz bardziej nabieram też przekonania, że wyjdzie z tego interesująca i pożyteczna rzecz. Oczywiście mam swoją wizję tego, jak ma wyglądać nasza współpraca podczas kursu – chciałbym jednak dowiedzieć się, jakie są Wasze oczekiwania. Być może to co jest w mojej głowie nie do końca pokrywa się z tym czego oczekujecie od takiego szkolenia. Stąd moja prośba.

Kilka istotnych pytań…

By obie strony skorzystały z niej jak najwięcej, postanowiłem zapytać Was o zdanie; wierzę, że Wasze odpowiedzi nakierują mnie na właściwy „kurs”, ułatwią pracę, ale przede wszystkim sprawią, iż dam Wam praktyczne narzędzie, dzięki któremu podejmiecie, być może najważniejsze w swoim zawodowym życiu, wyzwanie.

Jak widzicie, wiele zależy od Waszego wsparcia, dlatego proszę, żebyście odpowiedzieli na te pytania:

– czego oczekujesz od kursu?

– jak chciałabyś/chciałbyś, żeby wyglądał?

– co kurs copywritingu miałby Ci dać?

– czego nie chcesz, a na czym Ci nie zależy?

Oczywiście wszelkie inne uwagi są także mile widziane. Zależy mi, by stworzyć kurs copywritingu, który będzie żywy, ciekawy, ale przede wszystkim skuteczny. Dlatego wiedza praktyczna to dla mnie priorytet. Chcę stworzyć kurs, który sprawi, że staniecie się dobrymi, pewnymi siebie copywriterami.

Odpowiedzi przesyłajcie poprzez formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*