• ZADZWOŃ DO MNIE: 604 77 34 67

 CHESZ ŻEBYM ZROBIŁ Z CIEBIE
RASOWEGO COPYWITERA?

Dołącz do uczestników ekskluzywnego kursu prowadzonego przez jednego z najbardziej doświadczonych copywriterów w Polsce.

ZAPISY ZAMKNIĘTE
ZOSTAW E-MAIL, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W KOLEJNEJ EDYCJI

 

Nazywam się Jarek Kaniewski. Jestem copywriterem.
Od 20 lat zarabiam na życie tworząc teksty, hasła i spoty TV dla największych firm w Polsce. Moje prace przeszły do historii polskiej reklamy. Jeżeli Ty także chcesz zostać dobrym i dobrze zarabiającym copywriterem, jeżeli to jest zawód, o którym marzysz – ten kurs powstał właśnie dla Ciebie. 

Proponuję Ci dwa miesiące wspólnej podróży przez świat słów, myśli, obrazów i dźwięków. W tej drodze będę Twoim towarzyszem i przewodnikiem. Będziemy szli szlakami, które odkrywałem przez 20 lat mojej kariery zawodowej. Będziemy eksplorować różne obszary pracy copywritera. Oprócz wykładów, w każdym tygodniu będę spotykał się z Tobą na indywidualnych sesjach, by omawiać Twoją pracę i dawać Ci cenne wskazówki. 

Będzie trochę teorii, ale królować będzie praktyka. Zmierzymy się z prawdziwymi projektami – zadaniami, z którymi copywriterzy mają na co dzień do czynienia. Będziemy pisać teksty marketingowe, wymyślać hasła, nazwy marek, tworzyć scenariusze reklam i obmyślać skuteczne mechanizmy kampanii sprzedażowych. 

Każda ze zdobytych tutaj umiejętności rozwinie Twój warsztat i da Ci mocny fundament do dalszego rozwoju zawodowego. Podczas kursu opowiem Ci o moich własnych doświadczeniach oraz wnioskach, które z nich wyciągnąłem. Wyposażę Cię w długą listę sprawdzonych metod i technik, które będziemy razem testować. To będzie dla Ciebie droga na skróty do miejsca, w którym ja się dziś znajduję.

PRAKTYKA BEZ ZBĘDNEGO BULLSHITU

Mówmy sobie na Ty

Pomysł stworzenia kursu dla początkujących copywriterów kiełkował w mojej głowie już od dawna. Z tego właśnie powodu, w ostatnich 10 latach z uwagą obserwowałem mój warsztat pracy, robiłem notatki i kolekcjonowałem ciekawe case study. Pokażę Ci więc prawdziwą twarz copywritingu – z jego zaletami oraz wadami. To będzie przyspieszony kurs nabywania dojrzałości zawodowej. 

Przygotowując plan i format kursu, wziąłem pod uwagę sugestie otrzymane od osób, które wypełniły ankietę na mojej stronie. Wiem, jakiego wsparcia ode mnie potrzebujesz. Będę po prostu Twoim starszym kolegą po fachu, który chce Ci pomóc i wesprzeć Cię swoim doświadczeniem. Życzliwie i bez nadęcia. Czujesz to?

Chcesz pracować w agencji?

Ja też byłem kiedyś początkującym copywriterem. Dobrze pamiętam czym jest pierwszy dzień w agencji reklamowej. Kiedy wszystko jest nowe i nieznane. Wiesz, co mi wtedy najbardziej doskwierało? Niepewność. Robiłem dobrą minę do złej gry. Kiwałem głową, udając, że wiem w jaką gram grę, chociaż tak naprawdę zupełnie nie rozumiałem jej zasad.

A co jeśli pojawiłbyś się w agencji wiedząc od razu wszystko, czego potrzebujesz? A nawet więcej. Będziesz wyposażony w narzędzia i mindset, których Twoi „bardziej doświadczeni koledzy” nie mają i być może nigdy nie otrzymają. Pewność tego co się robi jest bezcenna, a na klientów działa wręcz hipnotycznie. Ten kurs zbuduje w Tobie tę pewność.

…a może chcesz być freelancerem?

Freelancing to nie tylko leżenie z laptopem w hamaku (chociaż też), to przede wszystkim odpowiedzialne prowadzenie swojego własnego biznesu. Z jednej strony praca jako freelancer daje wielką wolność i niezależność, z drugiej zaś strony to pozbycie się balonu bezpieczeństwa, jaki daje praca na etat w agencji. Na tym rynku przetrwać mogą tylko najlepsi. 

Podpowiem Ci jak być wśród nich. Jak radzić sobie w roli wolnego strzelca, jak pozyskiwać klientów, jak z nimi rozmawiać, jak negocjować stawki, jak skutecznie promować swoją markę. Opowiem Ci jak mieszkając pod palmami (ja np. już od 4 lat mieszkam z rodziną na Goa) bez kłopotu radzić sobie z obsługą polskich klientów, których prawdopodobnie nigdy nie zobaczysz na oczy. Twoim nauczycielem będzie freelancer, który robi to już od 15 lat. To dość dobre źródło informacji, prawda?

ZAPISY

Już wkrótce ruszą zapisy na kolejny kurs. Zapisz się już teraz i zarezerwuj miejsce.