• ZADZWOŃ DO MNIE: 12 345 44 94
Kurs copywritingu

Ktoś reflektuje na kurs na copywritera? Pracuję obecnie nad moim autorskim, ośmiotygodniowym kursem on-line dla osób, które chciałyby sprawdzić się jako copywriter i iść przez życie w pełni wykorzystując swój kreatywny potencjał. Obecne założenia tego projektu wyglądają następująco:

W każdym tygodniu kursu, jego uczestnik otrzyma dostęp do stworzonych przeze mnie materiałów (moje nagrania wideo, napisane przeze mnie teksty oraz inne źródła praktycznej wiedzy).
Lekcje będą podzielone tematycznie (np. podstawy copywritingu, teksty i hasła reklamowe, spoty radiowe i telewizyjne, mechanizmy promocji konsumenckich, kreatywne myślenie, motywacja i organizacja pracy, negocjacje stawek freelancerskich, sposoby pozyskiwania klientów). Każdy z tematów obejmuje wiedzę praktyczną – bazującą bardziej na moim wieloletnim doświadczeniu, niż na książkach, które przeczytałem.
W każdym tygodniu po zapoznaniu się z materiałami, uczestnik kursu dla copywritera otrzyma do wykonania kreatywne zadanie związane z przerobioną tematyką. Przesłane do mnie „prace domowe” będę sprawdzał i analizował – a następnie przesyłał swoje uwagi oraz sugestie. Będzie także możliwość rozmowy i konsultacji przez Skype.
Po ukończonym kursie wydam subiektywną i szczerą ocenę. Najlepszym kursantom (jeżeli uda mi się to zorganizować – jestem przed rozmowami) zaproponuję bezpłatne praktyki w zaprzyjaźnionych ze mną agencjach reklamowych.

Kurs będzie płatny. Szacuję, że jego koszt będzie wynosił około 1000 PLN.

Jeżeli interesuje Cię wzięcie udziału w tym kursie i chcesz, żebym na bieżąco informował Cię jak przebiegają prace nad nim – wypełnij poniższy formularz lub/i polub moją stronę na FB. Proszę Cię też o Twój komentarz i sugestie – będą dla mnie bardzo pomocne na tym etapie prac nad projektem.

Chcesz być informowany/a o kursie? Wypełnij poniższy formularz.

Imię(wymagane)

Adres email (wymagane)

Uwagi i opinie

Polub  mnie na Facebooku