KREATYWNE DORADZTWO BIZNESOWE

Trenowana przez lata kreatywność i wieloletnie doświadczenie w marketingu, pozwalają mi tworzyć innowacyjne pomysły na biznes. Wiele z nich wcieliłem w życie, ale mojej głowie wciąż rodzą się nowe. Nie jestem w stanie ich wszystkich zrealizować. Mogę jednak się nimi dzielić, świadcząc usługi kreatywnego doradztwa biznesowego.

Na własne potrzeby wykułem termin empatia biznesowa. To cecha, którą posiadam. Tak jak osoby empatyczne  mają naturalną umiejętność odczuwania emocji innych, tak ja potrafię w naturalny sposób zrozumieć i poczuć Twój biznes. Co więcej, mam również łatwość w kreowaniu nowych usprawnień i wyszukiwaniu innowacyjnych dróg rozwoju. Instynktownie szukam obszaru, w którym nawet najbardziej klasyczny model biznesowy mógłby wyróżnić się czymś nowym i konkurencyjnym. Tworzę również od podstaw całkowicie nowe koncepcje biznesowe, dla których inspiracją są kompetencje i zasoby moich Klientów. W moich działaniach bardzo przydatne są doświadczenia ze współpracy z setkami firm, dla których pracuje jako copywriter. Są to przedsiębiorstwa reprezentujące różne branże i specjalizacje – zarówno największe światowe korporacje, jak również średnie i małe biznesy.  Żeby pomóc każdej z nich muszę za każdym razem dobrze poznać model jej działania. Dobre zrozumienie  zachowań konsumenckich, wszystkich procesów,  powiązań i relacji – to wszystko sprawia, że większość z proponowanych przeze mnie koncepcji ma mocne i racjonalne podstawy biznesowe.

Poniżej przedstawiam krótkie opisy biznesów, które stworzyłem. Niektóre z nich nadal prowadzę, inne zamknąłem lub sprzedałem. Obecnie pracuję nad dużym projektem, który wkrótce ujrzy światło dzienne i będzie ściśle związany ze stroną Copywriter.pl.

logo

Stworzyłem pierwszy w Polsce, w pełni zautomatyzowany system rekrutacyjno e-learningowy, budujący dynamicznie rozwijającą się strukturę MLM w ramach firmy Oriflame. Dzięki niemu, do mojej grupy sprzedażowej zapisało się ponad 1500 osób. System od lat jest źródłem pasywnych dochodów. Został również implementowany w Indiach i w Estonii.

.

Oliwy.pl to projekt, który zrodził się z mojej pasji do świeżej oliwy z oliwek. To ekskluzywny sklep internetowy oraz specjalistyczny blog PrawdziwaOliwa.pl – promujący kulturę jedzenia oliw z najlepszych włoskich tłoczni.  Po kilku latach prowadzenia sklepu oraz bloga, biznes sprzedałem, by zająć się innymi projektami.

.

Przez 10 lat prowadziłem firmę sprzedającą kreatywne gadżety reklamowe dla firm i korporacji. Przez ten czas sprzedałem kilka milionów gadżetów reklamowych. Kluczem do sukcesu była oferta składająca się z opatentowanych i nieoferowanych nigdzie indziej gadżetów. Nadal jestem wyłącznym dystrybutorem na Europę Wschodnią stworzonego w Izraelu gadżetu www.hipercard.pl.

Założyłem również jedną z pierwszych firm zajmujących się robieniem trójwymiarowych zdjęć towarów do sprzedaży przez Internet. W tym celu zakupiłem specjalistyczne urządzenie 3D Packshot Creator. Moim głównym klientem była branża obuwnicza. Po kilku latach prowadzenia działalności urządzenie sprzedałem, by zająć się kolejnymi wyzwaniami biznesowymi.

 Od dwóch lat dzielę życie prywatne i zawodowe pomiędzy Polską, a Indiami. Przez zimowe półrocze mieszkam na Goa. Okazało się, że tutejszy rynek wynajmu mieszkań jest niemal dziewiczy i stwarza bardzo ciekawe perspektywy biznesowe.

LUBIĘ TRUDNE WYZWANIA

krowa

Czasem wartością, którą wnoszę jest wymyślenie nowego kanału dystrybucji, innym razem stworzenie całkowicie nowego modelu biznesowego. Są też przypadki, w których firma potrzebuje wykreowania nowej marki i zwrócenia się ze swoją usługą lub produktami do niedostrzeganej dotąd grupy docelowej. Może to być cokolwiek, co kreatywnym podejściem usprawni Twój biznes.

Nie jestem strategiem ani biznesowym guru. Raczej człowiekiem, który działa w myśl zasady: „nie powiedzieli mu, że to niemożliwe… więc to zrobił.” Z biznesu uczyniłem kolejne ujście dla swojej kreatywności. Jeżeli czujesz, że chcesz żebym zasilił nią Twój biznes – zapraszam Cię do kontaktu.

Możliwości naszej współpracy:

Nowe pomysły na biznes
Pomogę Ci stworzyć koncept na Twój nowy biznes. Innowacyjny pomysł, który będzie wykorzystywał Twój talent, zasoby oraz dotychczasowe doświadczenia. Biznes, który będzie skrojony idealnie na Twoją miarę.
Kreatywne rozwiązywanie problemów biznesowych
Twój biznes stoi w miejscu? Potrzebuje nowej energii, nowego kierunku rozwoju: drobnej korekty, a może całkowitej wolty? Porozmawiajmy o tym wszystkim i zastanówmy się nad nowymi rozwiązaniami.
Pomysły na biznes dla firm starających się o dotacje z UE
Opracowuję i opisuję koncepcje biznesowe, które z powodzeniem mogą uzyskać dotacje z Unii Europejskiej. Doradzam również w rozwijaniu istniejących projektów.
Innowacyjne podejście do istniejącego biznesu
Kreatywność to w każdym biznesie towar bardzo deficytowy. Oferuję Twojej firmie kreatywne doradztwo biznesowe zbudowane na moim talencie i wieloletnim doświadczeniu.
Nowe koncepcje rozwoju dla start up'ów
Pomagam firmom z branży IT w tworzeniu pomysłów na innowacyjne usługi. Doradzam również start up’om w każdej fazie rozwoju.
Wszelkie inne kreatywne doradztwo biznesowe
Trudno jest dokładnie opisać w czym mogę Ci pomóc. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz kreatywnej energii w swoim biznesie – po prostu zgłoś się do mnie.
SKONTAKTUJ SIĘ
ZE MNĄ

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości