Prowadzisz blog firmowy?
Twój każdy post to dobra inwestycja! 

Utrzymywanie stałej relacji z byłymi, obecnymi oraz przyszłymi klientami to jedna z najbardziej skutecznych technik marketingowych. Blogi firmowe, newslettery, magazyny korporacyjne i materiały referencyjne to sprawdzone i stosowane od lat narzędzia, które budują lojalność i zaufanie klientów. Systematyczne dostarczanie interesujących, wartościowych treści i informacji jest kluczem do zadomowienia się w świadomości odbiorców. Działając na zasadzie wzajemności  – Twoja firma będzie ich pierwszym wyborem w momencie, gdy będą dokonywać zakupu.

Zrzuć z siebie odpowiedzialność,
zajmiemy się za Ciebie pisaniem i redagowaniem postów.

Utrzymywanie ciekawego i aktualizowanego na bieżąco bloga firmowego to czasochłonne zajęcie, które wymaga stałego zaangażowania oraz konsekwencji w działaniu. Wiele firm z entuzjazmem publikuje swoje pierwsze wpisy na blogach, wysyła swoje pierwsze numery biuletynów… z czasem jednak ten zapał znika, a u czytelników pozostaje niesmak.

Zamiast angażować na długie godziny swoje moce przerobowe, wystarczy powierzyć te obowiązki specjalistom. Prowadzony przeze mnie zespół zaufanych i sprawdzonych copywrierów świadczy profesjonalne usługi outsourcingowe z zakresu pisania i redagowania postów na blogi firmowe. Zgłoś się do nas!

Teksty piszą dla Ciebie specjaliści, 
Ty trzymasz nad wszystkim kontrolę.

W czasach, w których dotarcie do Klienta staje się coraz bardziej kosztowne, nowego znaczenia nabiera każde zdanie, każde słowo, które mamy do przekazania. W naszej agencji specjalizujemy się w pisaniu tekstów, które nie tylko przykuwają uwagę, ale również niosą ze sobą dokładnie określony i przemyślany komunikat.

Mój zespół składa się z copywriterów i redaktorów o różnych zainteresowaniach i specjalizacjach. Są wśród nich zarówno polscy, jak i obcojęzyczni profesjonaliści. Główne kryteria, które decydują o wyborze moich współpracowników to: talent, pasja oraz odpowiedzialność za powierzony im projekt.

Podczas naszej pracy korzystamy z najlepszych praktyk i rozwiązań usprawniających zarządzanie prowadzonymi przez nas projektami. Do każdego z Klientów przydzielony jest Osobisty Opiekun.  Dba on o sprawną realizację zlecenia, dotrzymywanie terminów oraz o sprawny przepływ informacji pomiędzy Klientami a naszym zespołem.

Zgłoś się do nas już teraz
i skorzystaj z naszych usług:

  • Redakcja i obsługa blogów firmowych 
  • Redakcja i obsługa newsletterów firmowych 
  • Redakcja i obsługa materiałów referencyjnych
  • Autorskie rozwiązania z zakresu e-marketingu
  • i wiele, wiele więcej.